Można się ze mną kontaktować w następujący sposób :

pozdrawiam
Paweł Sarnat

A teraz parę słów o mnie samym :

Moja strona autorska –  czyli Pawła Sarnata.

Fotografia to moje drugie ja.  Spełnienie, odskocznia ale także pasja którą noszę w sobie od dziecka.

Fotografią „zaraził” mnie mój tata. Od kiedy pamiętam aparat zawsze był z nami. Wtedy fotografem był właśnie ON – mój tata. Ja i moja siostra „robiliśmy” za modele, tak jak zresztą i nasza mama. Ojciec miał to „coś” które sprawiało że miło było wracać do jego zdjęć nawet po wielu latach. Odnoszę wrażenie że jakimś magicznym sposobem „dał” mi ten dar. Nigdy nie zapomnę jak bawiłem się w wywoływanie zdjęć w ciemnej łazience nad wanną na której okrakiem stał powiększalnik a wokół ustawione były kuwety z chemią do zdjęć. Ciekawe przeżycia które naprawdę ciężko w obecnych czasach sobie wyobrazić.

Aparat zabieram ze sobą na każdą większą wyprawę.  Trenuję różne techniki. Najbardziej lubię portretować ludzi i odnajdywać w każdym ich własne wewnętrzne piękno. Kocham wręcz fotograficzną formę jaką bez wątpienia jest reportaż. Uchwycenie ulotnych chwil takimi jakie są to nadrzędny cel dla mnie. Podczas reportażu ślubnego staram się uchwycić możliwie dużo w tym zazwyczaj „napiętym” dniu. Uwielbiam też samoloty i staram się „zaliczać” każdy Air Show w Radomiu. Krajobrazy – tę cząstkę fotograficznego siebie zostawiłem na koniec tego opisu. Wspaniałość otaczającego nas świata jest bowiem niejednokrotnie nie do opisania. Mimo wszystko staram się swoje spojrzenie na świat uwiecznić matrycą cyfrowej lustrzanki.

Fotografuję profesjonalnym sprzętem marki Nikon, zdjęcia poddaję obróbce wykorzystując legalne wersje programów firmy Adobe Photoshop CS, Photoshop Ligthroom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *